forumbig

iplan 750 130

دشمنان

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

doshman 150

خیلی کم پیش می­آید که پیشگفتار یا مقدمه یک کتاب یا مقدمه مولف و مترجم رو بخوانم.

مطالعه بیشتر...

4 اثر فلورانس اسکاول شین

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Eskave

 

خانم فلورانس اسكاول شين در 24 سپتامبر 1871 در يكي ار خانواده هاي قديمي فيلادلفيايي در كامدون نيوجرسي به دنيا آمد. ساليان متمادي در مقام هنرمند( نقاش)، مشاور امور، متافيزيسين و خطيب، نامي بلند آوازه داشت. وي ساليان بسيار در نيويورك به تدريس علوم مابعدالطبيعه پرداخت.افراد زيادي در جلسات درس او شركت مي كردند و او از طريق پيامهاي معنوي خود را به گروه بيشماري مي رساند.

كتاب هاي او نه تنها در امريكا، بلكه در ديگر كشورها نيز از محبوبيت خاصي برخوردار شدند و در اكثر كشورها و حتي روستاها و مناطق دور افتاده مخاطبان زيادي به هم زدند. بزرگ ترين علل موفقيت او اين بود كه همواره سعي مي كرد خودش باشد. ساده، صميمي،مهربان و شوخ طبع. هرگز به دنبال اين نبود كه با كلام اديبانه، خشك و رسمي به زور در روح ديگران نفوذ كند. بنابر اين، محبوب هزاران نفر از افرادي بود كه نتوانسته بودند به شيوه هاي متداول و مرسوم قديمي پيام معنويت را در يابند.

با وجود اين كه عميقا مذهبي بود ولي رفتار بسيار ساده اي داشت و روحاني بودنش از برخوردهايش با مسائل قابل تشخيص بود. در تدريس هرگز تمايل به استفاده از روش هاي فني و دانشگاهي نداشت و همواره از مثال هاي ملموس، عملي و روزمرۀ زندگي استفاده مي كرد.

اسكاول شين پيش از آن كه معلم حقيقت شود، به تصوير گري كتاب ها مي پرداخت. گرچه او درسال 1940 درگذشت، ولي كتاب هايش هنوز الهام بخش، محرك و ماندگار در نزد كساني است كه در فراگرفتن اين علوم تلاش مي كنند.

مطالعه بیشتر...

مقالات دیگر...

کلام بی صدا

معرفی کتاب

eneymes خیلی کم پیش می­آید که پیشگفتار یا مقدمه یک کتاب یا مقدمه مولف و مترجم رو بخوانم. به عنوان یک مبتدی معمولا این نوشت­ها بدون اینکه بخواهم، جهت­گیری...

مصاحبه

تولدمون مبارک !

powered by DPA-ME.com