forumbig

iplan 750 130

کلام مدیریت

آقای بختیاری

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.61 (9 Votes)

همکاران ارجمند

خداوند را شکر می گویم که فرصت دیگری بوجود آمد تا مجدداً شاهد ظهور مجله موسسه گردیم و بدینوسیله محفلی گرمتر و نزدیکتر با کلیه دوستان و همکاران خویش داشته باشیم ، این مهم مدیون زحمات و پیگیری های مجددانه گروه  بوده و جا دارد تا از یکایک این عزیزان تشکر و تقدیر داشته باشیم .

استمرار و رشد روزافزون این امر منوط به همکاری و یاری رساندن تک تک آحاد موسسه بوده و با برداشتن گامی در جهت اهداف منتشرین مجله و گذر از وادی بی تفاوتی ها ، ضمن فشردن دست یاری آنها، زمینه ای پردوام و پربرکت برای خانواده بزرگ آزموده کاران، فراهم نمائیم .
امروز موسسه بیش از پیش مصمم تر و با برنامه تر در جهت تحکیم و اجرای تفکرات و اعتقادات خویش قدم بر می دارد . امروز موسسه مهد حرکتها و ایده های خلاقی است که از ذهن اعضای دلسوز و هدف دار خویش، می تراود و تبلور وجود و روشنائی راه پیش رویمان می گردد. امروز موسسه بیش از هر روز دیگر وابسته به نیروهای پر ارزش و حرفه ای خود بوده و با کوله بار بزرگی از تجربیات ، کاستیها و ناهمواریها را پشت سر می گذارد تا هرچه بیشتر به اهداف عالیه خود نزدیک گردد .


جای خوشوقتی است که طی ایام اخیر دوستان گرانبهایی در سطوح بالایی موسسه به جمع این خانواده بزرگ پیوسته تا ما را در مسیر طولانی که پیش رو داریم یار و یاور همیشگی باشند . از این دست می توانم به جناب آقای اسدی (حسابدار رسمی)، جناب آقای گنج خانی (حسابدار رسمی)، سرکار خانم توکلی (حسابدار رسمی) جناب آقای علیپور (سرپرست ارشد)، جناب آقای مقرب (سرپرست) و سرکار خانم ذوالفقاریان (حسابرس ارشد) اشاره نمایم .

ضمن خوش آمد و خیر مقدم به این همکاران عزیز امیدوارم که مجموع انرژیها و پتانسیل کلیه همکاران ارجمند ، اعتلا و جایگاه شایسته موسسه را بیش از پیش به حرفه ارائه نماید .
در خاتمه از زحمات و همکاریهای دلسوزانه و بی دریغی که از سوی اعضای با ارزش این خانواده کماکان راهگشای اعتبار و حیثیت روزافزون برای همگی بوده ، سپاسگذاری می نمایم .

آقای فرخ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (8 Votes)

با سلام و درود خالصانه حضور کلیه همکاران عزیزم

از آنهائی که در صف اول حضور در شرکتها ماموریت و هدف اصلی موسسه را انجام میدهند تا عزیزانی که با پشتیبانی صادقانه و موثر خود امکان و زمینه های انجام هر چه بهتر امور توسط همکاران حرفه ای و رضایت مشتریان موسسه را فراهم میکنند ، تشکر و قدردانی خودم را بخاطر تلاشهای قابل تقدیر همه عزیزان در ایام پرکار و پر فشاری که پشت سر گذاشتیم ، چه در ماههای خرداد و تیر و چه در زمان تهیه گزارشات حسابرسی مالیاتی و آخرین آنها گزارشات بررسی اجمالی شش ماهه تقدیم میکنم .

ماههائی که پشت سر گذاشتیم از جهاتی با ماههای مشابه در سالهای قبل تفاوتهائی داشت ، به بحث آموزش و توسعه منابع انسانی توجه بیشتری شده ، ارتقاء سطح گزارشات و بهبود کیفیت پرونده های حسابرسی و رعایت استانداردهای حسابرسی بیش از پیش مورد عنایت و حساسیت قرار گرفت ، به سالم سازی روابط همکاران با شرکتها دقت بیشتری اعمال گردید و خلاصه سعی شده نام آزموده کاران در جامعه حرفه ای معتبر تر شود چه این امر ، بالا بردن اعتبار حرفه ای همگی ما است . در اینجا از زحمات کلیه سرورانی که در این فعالیتهای ویژه سهم بیشتری داشته اند و به لحاظ دلگیر نشدن سایر عزیزان از ذکر نام آنها خودداری میشود صمیمانه سپاسگزاری میکنم .

کلام بی صدا

معرفی کتاب

eneymes خیلی کم پیش می­آید که پیشگفتار یا مقدمه یک کتاب یا مقدمه مولف و مترجم رو بخوانم. به عنوان یک مبتدی معمولا این نوشت­ها بدون اینکه بخواهم، جهت­گیری...

مصاحبه

تولدمون مبارک !

powered by DPA-ME.com